Majakataloog

Mapek OÜ valikus on erinevad tüüpprojektid, kuid ehitame ka kliendi eriprojekti alusel.

Kõiki projekte saab Teie soovi järgi kohandada, muutes tubade ja olmeruumide arvu ning paigutust. Samamoodi on võimalik valida ja muuta iga meie maja sise- ja välisviimistlust, et luua just Sinule sobiv kodu.

Tutvu erinevate tüüpprojektidega meie kataloogist

Mis on “Siseviimistluseta maja” pakett ja mida see sisaldab?

Paketis sisaldub maja arhitektuurne eskiis koos projekti muudatuste ja ehitusloa hankimisega, veevarustuse, kanalisatsiooni, elektri, kütte ning ventilatsiooni projekt. Maja on tehases toodetud ja monteeritud Teie krundil ja kõik sisetööd (kuni maalri- ja plaatimise töödeni) on lõpetatud, s.h. paigaldatud on aknalauad. Majale on paigaldatud aknad ja välisuksed, rõdud on valmis ja piirded paigaldatud. Maja välisfassaaditööd on täielikult lõpetatud, paigaldatud on katusekate (lõpetatud on parapeti/räästakasti tööd), vihmaveesüsteem ning akende veeplekid. Maja on väljast täielikult valmis ja saab koheselt jätkata siseviimistlusega.

Hinnas ei sisaldu:

1) Vundament (kuna sõltub krundi pinnasest).

2) Siseviimistlus: maalri- ja plaatimise tööd, parkett, siseuksed, sisetrepp, lülitite ja pistikute katted (antakse kaasa, kuna paigaldada peale maalritööde lõpetamist), sanitaartehnika (segistid, wc-potid, kraanikausid, vann), sauna sisetööd (puitvooder, lava, keris), radiaatorid, abiruumis paiknevad kütte- ja ventilatsiooniseadmed.

3) Valgustid, mööbel ning haljastus. 

Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu.

Mis on “Siseviimistlusega maja” pakett ja mida see sisaldab?

Maja on valmis nii seest kui väljast. 

Hinnas sisalduvad projekti muudatused, kõik projektid alates arhitektuursest kuni eriosadeni välja (elekter, küte, ventilatsioon, vesi- ja kanalisatsioon) ja ehitusloa hankimine. 

Hinnas ei sisaldu: valgustid, mööbel ning haljastus. Soovi korral pakume ka tänavakivide paigaldust. 

Kõik hinnad sisaldavad käibemaksu.

KÜSI LISA!
priit@hotmail.com
+372 53446034